• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €

COL SANDAGO

   

Col Sandago, výsledok veľkej vášne Martina Zanettiho pre túto veľkorysú a milú pôdu, sa tu narodil medzi mestami Conegliano a Valdobbiadene, v srdci oblasti DOCG v Prosecco. Tu sa víno vyrába s láskou a úctou k dobám, vyberá najlepšie hrozno a spája záväzok profesionálnych technikov s využitím moderných vinárskych systémov. Col Sandago zahŕňa najlepšie vinohrady Martino Zanetti a rozprestiera sa nad homonymným kopcom medzi Suseganou a Pieve di Soligo

Vyrobené vynikajúce vína robia z Valdobbiadene-Conegliano jednu z najdôležitejších vinárskych oblastí v Taliansku a vo svete. Vynikajúca kuchyňa, umenie, kultúra pracujúcich a tiché prostredie prispievajú k vytváraniu rafinovaného obrazu vôní a chutí.

Vinárstvo Case Bianche sa narodilo v obci Susegana v provincii Treviso. Avantgardná konštrukcia, vybavená absolútne inovatívnym vybavením, umožňuje dosiahnuť vysoké štandardy kvality pri výrobe šumivých, šumivých a pokojných vín.

Pri rešpektovaní krehkej rovnováhy životného prostredia z architektonického hľadiska sa nová pivnica nachádza v blízkosti vinohradov, aby sa minimalizovala strata kvality počas prepravy hrozna.
 
 

Zoradenie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím