excl. VAT:0.00 €
incl. VAT:0.00 €
 Udalosti

CAFFÉ VERO

logo
Coffee Company Spa, známa značkou "CAFFÈ VERO", bola založená na začiatku 90. rokov vďaka vízii rodiny Vicente Franchetto, ktorá priniesla svetu jednu z talianskych slávnych tradícií: Talianske ESPRESSO.

Naším jediným "tajomstvom" pre vysokokvalitú a unikátnu produkciu je, dokonalá rovnováha medzi zručnosťou a aplikáciou najnovších technológií. Výber najlepšíchkávových zŕn Row a neustále sledovanie v našich laboratóriách zabezpečuje, aby surovina bola dokonalá v kvalite, ako aj z hygienického hľadiska. Chuťový test každej šarže je ďalší povinný krok pred pražením. Toto je najcitlivejšia a najdôležitejšia fáza, v ktorej náš "Maestro Tostatore" vyzdvihuje špecifické chute kávových zŕn.
Celá výrobná fáza prebieha v zariadení s rozlohou 4 000 m2 nachádzajúcom sa v severnom meste Vicenza, zbrusu nové výrobné zariadenie postavené v súlade s najnovšími predpismi týkajúcimi sa hygieny, ochrany životného prostredia a v neposlednom rade aj usmernenia CAFFE VERO QUALITY, ktoré sú rozhodujúce vo výrobnej fáze, službách a zákazníckej podpore.
Ochutnajte šálku kávy, ktorá vo Vás zanechá túžbu, vychutnať si ďalšiu... 

 
Sort
     
    This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.