excl. VAT:0.00 €
incl. VAT:0.00 €
 Udalosti

GIOVANNI BARAZZA

 
Vinárstvo Giovanni Barazza sa rozvíja na území, ktoré bolo vždy svedkom vynikajúcej kvality vína. Víno, ktoré vďaka skúsenostiam človeka aplikovaného na vinárske umenie vie, ako rozprávať príbeh starobylej vášne prostredníctvom svojich vôní a chutí: vína. S týmto duchom spoločnosť Barazza realizuje svoj projekt: modernú technológiu kombinovanú s ručným zberom, zvlášť vhodný terén predvýborov Treviso, dôkladné analýzy, kvasenie pri nízkej teplote a obmedzený výnos na hektár,  zvláštnosti, ktoré robia víno vyrobené Giovanni Barazza absolútnou dokonalosťou.

Odhodlanie a serióznosť viedli Barazzu k účasti na vínach v mnohých edíciách Vinitaly International Verona. Výsledky boli sledom úspechov, ktoré korunovali záväzok a vášeň Giovanniho Barazzu pre jeho prácu. Veľká zlatá medaila získala v roku 2006 bronzovú medailu v roku 2007, ďalšiu Grand Gold Medal a dve Grand Mentions v roku 2009, v roku 2010 štyri ďalšie Grand Mentions, dve v roku 2011 a jednu v roku 2013, ďalšiu v roku 2013. v roku 2014 a jeden v roku 2015. Víno Giovanniho Barazza odhaľuje vášne a skúsenosti odovzdávané z generácie na generáciu.
 
 
Sort
 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.