COL SANDAGO

   

Col Sandago, výsledok veľkej vášne Martina Zanettiho pre túto veľkorysú a milú pôdu, sa tu narodil medzi mestami Conegliano a Valdobbiadene, v srdci oblasti DOCG v Prosecco. Tu sa víno vyrába s láskou a úctou k dobám, vyberá najlepšie hrozno a spája záväzok profesionálnych technikov s využitím moderných vinárskych systémov. Col Sandago zahŕňa najlepšie vinohrady Martino Zanetti a rozprestiera sa nad homonymným kopcom medzi Suseganou a Pieve di Soligo

Vyrobené vynikajúce vína robia z Valdobbiadene-Conegliano jednu z najdôležitejších vinárskych oblastí v Taliansku a vo svete. Vynikajúca kuchyňa, umenie, kultúra pracujúcich a tiché prostredie prispievajú k vytváraniu rafinovaného obrazu vôní a chutí.

Vinárstvo Case Bianche sa narodilo v obci Susegana v provincii Treviso. Avantgardná konštrukcia, vybavená absolútne inovatívnym vybavením, umožňuje dosiahnuť vysoké štandardy kvality pri výrobe šumivých, šumivých a pokojných vín.

Pri rešpektovaní krehkej rovnováhy životného prostredia z architektonického hľadiska sa nová pivnica nachádza v blízkosti vinohradov, aby sa minimalizovala strata kvality počas prepravy hrozna.
 
 

Sort
 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.