5/5
excl. VAT:0.00 €
incl. VAT:0.00 €
 Udalosti

Special Reserve Chardonnay 2013 Barkan

Special Reserve Chardonnay 2013 Barkan
  • Special Reserve Chardonnay 2013 Barkan
(images are for illustrative purposes only)
product ID
1000177
16.90 € excl. VAT
20.28 €Price incl. VAT
available
(recycling fee is counted in the price)    
Toto víno sa vyrába zo špeciálne zvoleného, ručne zbieraného hrozna odrody Chardonnay. Vyznačuje sa elegantnou vôňou a chuťou ovocia. Podávať ho môžte k rybám .


Vinárstvo Barkan
Aktuaálne naväčší výrobca vína v celom Izraeli. Prvé zmienky o vinárstve sú už z roku 1899, avšak pod terajším menom pôsobí Vinárstvo Barkan od roku 1990. Pôvodný podnik stál v dedine Barkan vo vinohradníckej oblasti Samara , v polovici 90. rokoch 20.storočia sa vinárstvo presťahovalo do kibucu Hulda nedaleko Tel Avivu.Firma dnes produkuje okrem vína aj likéry , brandy a to z vlastnej pálenice ktorá sa nachádza v rovnakom objekte ako celé vinárstvo . Aktuálne Barkan dominuje niekoľkými produktovými líniam od základných vín pod označením Classic, až po super prémiové vína z rady Superieur. Ostatné rady vín sú odrazom jednotlivých odrôd . Ostatné rady vín sú :
Altitude Series - zamerená na Cabernet Sauvignon a Sauvignon Blanc z rôznych nadmorských výšok.
Special Reserve - zameraná na Medzinárodné odrody : Cabernet Sauvignon, Merlot , Pinotage , Chardonnay a Sauvignon Blanc.
Assemblage Series - zameraná na cuvée kde prevládajú odrody Cabernet Sauvignon a Syrah pre červené a Chardonnay a Sauvignon Blanc pre biele.
Reserve Series - zameraná na vína ktoré zrely niejaký čas v dubových sudoch ( Merlot ) a Aromatické biele ( Tramín )
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.