AKCIA-20%

Cabernet Sauvignon 2012 Chateau Marco

Cabernet Sauvignon 2012  Chateau Marco
  • Cabernet Sauvignon 2012  Chateau Marco
(images are for illustrative purposes only)
product ID
1000457
Odroda
Cabernet Sauvignon
Ročník
2012
Oblasť
Južnoslovenská vínohradnícka oblasť
Výrobca
Chateau Marco
charakteristika
červene suché
Standard price: 11.88 €, you save: 2.38 € (20%)
7.92 € excl. VAT
9.50 €Price incl. VAT
available
for this product can not be applied: discount, discount coupon, loyalty points
(recycling fee is counted in the price)    
Pochádza z oblasti Bordeaux, kde sa pestuje od 16. storočia. Vznikol podľa všetkého opelením odrody Cabernet Franc bielou odrodou Sauvignon. Spoločne s odrodami Merlot a Cabernet Franc dáva nezameniteľný charakter svätoznámym vínam z oblasti Bordeaux. Dnes patrí k najrozšírenejším modrým odrodám, pestuje sa takmer na celom svete.
Chateau MARCO Cabernet Sauvignon 2012 je víno tmavej rubínovo granátovej farby, s pôsobivou pevnou ovocnou vôňou, v ktorej dominujú tóny čiernych ríbezlí, černíc a čučoriedok, zvýraznenou minerálnosťou. Chuť vína Chateau MARCO Cabernet Sauvignon 2012 je presvedčivo odrodovo ovocná, s výraznými tónmi cassis a čierneho bobuľového ovocia, s delikátnou korenistosťou, impozantnou štruktúrou kyselín a tanínov a s ovocne silnou dochuťou.
hateau MARCO Cabernet Sauvignon 2012 odporúčame k šťavnatým úpravám diviny a hovädzieho mäsa, steakom a taktiež k rôznym typom tvrdých syrov.Chateau MARCO Strekov Cabernet Sauvignon 2012
červené suché akostné odrodové víno
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.