Hrozno na Brut Lounge pochádza zo známej farmy Val de Brun.Tradičné odrody severo-východného Talianska sú zberané počas Septembra a spracované najmodernejšou technologiou.

Charakteristika

Víno má jemné a charateristické perlenie. Bledo zlatistú farbu so zelemým okrajom. Delikátna aroma po zelenom jablku a bielom kvete. Svieže a ľahké víno na každodenné použitie.

Vinárstvo Astoria bolo založené bratmi Polegatovími v roku 1987. Vinárstvo Astoria sa nachádza v severo-východnom regione Talianska - Veneto. Vo vlastníctve má viac než 40 hektárov viníc v najlepších oblastiach pre výrobu šumivého vína Prosecco.Celá produkcia Šumivých s označením Prosecco sa dá rozdeliť do 5 kvalitatívných stupňov.
Prosecco DOC - Oblasť sa nachádza na severo-východe Talianska, zasahuje do 5 provincí v regione Veneto - Treviso, Venice, Vicenza, Padua, Belluno a 4 provincí v regione Friuli Venezia Giulia - Gorizia, Pordenone, Trieste and Udine.
Prosecco Conegliano Valdobbiadene Superiore DOCG - Menšia oblasť ktorá sa nachádza medzi pahorkami Valdobbiadene a Conegliano.
Colli Asolani DOCG - Veľmi malá oblasť ktorá sa nachádza na protilahlom brehu rieky Piave.
Prosecco Conegliano Valdobbiadene Superiore Rive DOCG - Názov RIVE vyjadruje že vinohrady sa tu nachádzajú na strmých svahoch.Väčšina vín Conegliano Valdobbiadene Superiore Rive DOCG sa flašujú ako samostatné vinohrady .
Valdobbiadene Superiore di Cartizze DOCG - Najmenšia a najprestíznejšia oblasť, s rozlohou necelých 107 hekárov ležiaca medzi vrchmi San Pietro di Barbozza,Santo Stefano a Saccol.
Už od roku 1969 má svoje osobitné postavenie ktoré určuje najnižší hekárový výnos.
(we reserve the right to change the description and specifications without prior notice)
 
This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.