• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
5/5
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Dom Pérignon Vintage, jeho najkratšia doba zrenia je 7 rokov. Aróma: prvé náznaky čerstvých mandlí a práve zožatého obilia sa rozvíjajú do vône citrónového džemu a sušeného ovocia; celkový dojem umocňujú temnejšie dymové tóny a vôňa opekaného chleba. Na podnebí víno paradoxne pôsobí ako veľmi koncentrované a zároveň krémovo hladké. Víno je energické a teplé, s dôrazom na ovocie a je typické postupným prehlbovaním tónov.

Pre brata Doma Pérignona to v 17. storočí znamenalo vyrobiť v oblasti Champagne víno, ktoré je iné než ostatné, a ďalších 47 rokov zdokonaľovať jeho receptúru – až do okamžiku, kedy prehlásil:

„Moji bratia, poďte sa pozrieť. Práve pijem esenciu hviezd!“ Z triumfu prírody nad fyzikálnymi zákonmi sa zrodilo šampanské víno, ktoré večné hľadanie brata Doma Pérignona nakoniec korunovalo úspechom.
A súhlasil s ním aj Ľudovít XIV., na ktorého dvore sa Dom Pérignon stal obľúbeným šampanským. Dom Pérignon je symbolom kvality a tých, ktorí sa dotýkajú hviezd. Šampanské Dom Pérignon je stále verné tradícii výziev – každá ročníková edícia Vintage skladá česť jednej osobnosti z radov tých, ktorí sa nenechali odradiť ľudskou priemernosťou. Iba ľudia môžu povýšiť ľudského ducha.

Champagne Dom Perignon je výsledkom hľadania rovnováhy medzi odrodami Pinot Noir a Chardonnay.
(Vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím