• LOGO
 • Kontaktujte nás
  0905 747 109
  0907 378 807
 • Môj profil
 • 7 ks
  za 200.03 €
 Kontakt
Passionis, s.r.o.
  Golianova 13
  974 01   Banská Bystrica
  tel.: +421 905 747 109
 
5/5
 • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Zlaté Zrnko, pražiareň kávy s dušou

 • Pridané: 23.08.2017   |   66 čítaní / zobrazení

Za zrodom kávy Zlaté zrnko stoja dvaja nadšenci, ktorí sa vybrali do Talianska zaučiť sa tajomstvám chutnej kávy, s cieľom prinášať na Slovensko tú najvyššiu kvalitu, aká sa k nám do našich obchodov z rôznych dôvodov nedostáva.

Podarilo sa nám objaviť kvalitné zdroje kávy a vyše 70 ročnú tradíciu s najlepšími receptúrami praženia, ktorú teraz s radosťou prinášame na Slovensko.

Vyberáme len kvalitu

Kávové zrnká nakupujeme z kávových plantáží, ktorých plantážnici majú záujem vytriediť najkvalitnejšie, rovnako zrelé a chuťou výnimočné kávové zrnká. Hodnotitelia kvality našich dodávateľov, ktorí pre nás tieto kávy zaobstarávajú, vyberú iba tie zdroje káv, ktoré sú pre našich zákazníkov najzaujímavejšie.
Z každého zberu máme k dispozícii vzorky, ktoré skúšobne napražíme a ak nás a našich degustátorov oslovia, zaobstaráme ich a zaradíme do našej ponuky.

Výnimočnosť a cenová dostupnosť

Kávy z našej ponuky je obtiažne nájsť v ponuke iných Slovenských pražiarní, nakoľko nakupujeme iba tie najlepšie výbery zrniek, ktoré sú v ponuke dodávateľov cenovo drahšie. Napriek tomu sa snažíme cenu predávanej kávy udržať pod hladinou našej konkurencie.

Pražená na Slovensku

Kávu pražíme podľa overených receptúr u nás na Slovensku po starostlivom prebratí zrniek. Balíme a distribuujeme ju tak, aby sa k našim zákazníkom dostala v najvyššej kvalite so všetkými arómami, chuťami a užitočnými látkami, ktoré obsahuje.
 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím