• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
5/5
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Skvelý kávovar v čiernom prevedení zapadne do každého interiéru. Prekvapí Vás nielen svojou kvalitou, ale aj výkonom, jednoduchým ovládaním a skvelým dizajnom.

Kvalitný, plne automatický kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 so vstavaným nerezovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov.

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 757 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže vďaka funkcii "one touch -jedním stlačením" pripraviť veľmi rýchlo a ľahko.

Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Tryska je oproti predchádzajúcemu modelu NICR 635 umiestnená priamo v hlave s tryskami na kávu, takže už nemusíte presúvať pohári či šálku. Kávovar urobí všetko za vás. Stačí len ponoriť nasávaciu hadičku do mlieka a vybrať nápoj.

Ďalšie a veľmi dôležitou prednosťou tohto a vyšších modelov značka NIVONA oproti modelom radu 6 je automatické čistenie nasávací hadičky horúcou parou, čo výrazne uľahčuje údržbu (nemusíte hadičku dávať dole a preplachovať). Je to naozaj veľmi praktická funkcia, ktorú nedisponujú ani hociktoré oveľa drahšie modely konkurenčných značiek.

Tento skvelý prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, pretože je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 2,0 litrov. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Pre zamedzenie usadzovaniu vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.

K ľahkému ovládanie kávovaru prispieva digitálny displej, ktorý zobrazuje jednoduché symboly každého procesu spoločne s textovými inštrukciami a popiskami. Môžete si zvoliť množstvo vyrobenej kávy 20 -240 ml. Možno nastaviť aj jedinečnú silu arómu každej šálky 7 -11 g. Nastavenie mletia a tlak 15 bar pri kávovare NIVONA CafeRomatica NICR 757 Vám umožní vyladiť Vaše espresso tak, aby bolo úplne jedinečné.

Presovač NIVONA CafeRomatica NICR 757 dokáže vyrobiť až dve šálky espresso kávy naraz. Môžete používať malé aj veľké šálky vďaka možnosti nastavenia výšky šálky až 135 mm. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka.

Celková obsluha modelu je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho čistenie. Väčšinu častí možno ľahko demontovať, pre ešte ľahšiu údržbu.

Bezkofeínová káva? Žiadny problém. S použitím samostatné násypky na mletú kávu môžete pripraviť jednu šálku z rôznych druhov kávy.

Ak hľadáte plne automatický, tichý, robustný, dizajnový kávovar za skvelú cenu s fukcií "one touch" do Vašej domácnosti či kancelárie, tak je pre Vás tento model tým pravým.

(Vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím