• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
5/5
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Kvalitný plno automatický kávovar so vstavaným ocelovým mlynčekom od renomovaného švajčiarskeho výrobcu kávovarov.

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 646 je určený pre milovníkov klasického espressa, i mliečnych nápojov, ktoré dokáže pripraviť veľmi rýchlo a ľahko, vďaka ovládanie pomocou predvolených tlačidiel zvládne jeho obsluhu naozaj každý.

Výroba mliečnych nápojov ako je latté je zaistená pomocou samonasávacej napeňovacej trysky, ktorá dokáže vyrobiť nielen paru, ale aj horúcu vodu. Pri výrobe už zmieňovaného latté stačí umiestniť pohár pod trysku, nasávaciu hadičku ponoriť do nádobky s mliekom a voličom začať samotné napeňovanie.

Kávovar je vybavený rozmernou násypkou pre zrnkovú kávu s kapacitou 250 gramov, takže nebudete musieť dopĺňať kávu príliš často.

Tento skvelý prístroj nie je nutné pripájať na pevný prívod vody, pretože je vybavený zásobníkom na vodu s objemom 2 litre. Zásobník na vodu je osadený senzorom, ktorý kontroluje vodnú hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdny zásobník vody. Pre zamedzenie usadzovaniu vodného kameňa je možné použiť vodný filter Claris alebo odvápňovacie tablety.

K ľahkému ovládanie kávovaru prispieva digitálny displej, ktorý zobrazuje jednoduché symboly každého procesu. Môžete si zvoliť množstvo vyrobenej kávy 20 -240 ml. Možno nastaviť aj jedinečnú silu arómu každej šálky 7 -11 g. Nastavenie mletia a tlak 15 bar pri kávovare NIVONA CafeRomatica NICR 646 Vám umožní vyladiť Vaše espresso tak, aby bolo úplne jedinečné.

Presovač NIVONA CafeRomatica NICR 646 dokáže vyrobiť až dve šálky espresso kávy naraz. Môžete používať malé aj veľké šálky vďaka možnosti nastavenia výšky šálky. Použitá káva je zhromažďovaná do samostatného zásobníka.

Oproti modelu NICR 626 ponúka tento model automatické nasávanie mlieka.

Celková obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako jeho údržba a čistenie.

Ak hľadáte robustný kávovar za skvelú cenu do Vašej domácnosti tak je pre Vás tento model tým pravým.

(Vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím