• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
5/5
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Elegantné perlivé víno, pripravované z lokálnych variácií bielych rév, typických pre Treviso a jeho okolie. Jemné perlenie je doplnené príjemne vyváženou mocnosťou a kysloťou, ktorá podtrhuje celkovú sviežosť vína. Vyvážený pomer cukru a kyselnatosti nabáda ku kombinácii s čerstvými rybami a ázijskou kuchyňou.

Hrozno na výrobu Astoria Yu Sushi Extra Brut Sparkling sa zbiera v septembri v štádiu najvyššieho zrenia. Vďaka technológii jemného lisovania získava víno vyššiu eleganciu a jemnosť. Prvé kvasenie prebieha v nerezových tankoch pri teplote 18 °C s miestnym druhom vyšlachtených biokultúr. Po jednom mesiaci uloženia na kvasniciach prichádza sekundárna fermentácia v tlakových nádobách, kde víno získáva elegantnú perlivosť. Pri teplote 16°C prebieha tento proces 25 až 30 dní. Nasleduje finálne dokvasenie a fľašovanie pri nízkych teplotách. Víno vo finále odpočíva vo fľaši, kde dotvára svoju finálnu podobu.

(Vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím