• LOGO
  • Kontaktujte nás
    0905 747 109
    0907 378 807
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
5/5
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
Extra suché šumivé víno „9,5 cold wine black“.

Astoria predstavuje novú fľašu s exkluzívnym štítkom s 3D efektom. Inovatívna technológia použitá vo svete vína po prvýkrát. Perláž: veľmi jemná a vytrvalá. Farba: slamovo žltá so zelenkastými odleskami. Vôňa: éterická, jemná, veľmi osobná vďaka synergii medzi odrodovými a kvasnicovými arómami; so silnou aromatickou notou. Chuť: plná, harmonická, suchá.

Biele šumivé víno s veľmi elegantnou a perzistentnou perlivosťou. Na vôni velmi bohaté na ovocie. V chuti osvěžujúce a plné
života. Velmi príjemné víno pre všetky príležitosti.

Hrozno je zbierané niekoľko dní pred úplným dozretím z dôvodu nižšieho obsahu cukru a zachovania vyššej kyseliny. Lisuje sa jemným stláčaním. Mušt je uchovávaný takmer pri 0°C a kvasí v priebehu celého roku. Samotná macerácia prebieha pri teplote 12°C s vybranými kvasinkami po dobu 35 až 40 dní. Vďaka  tejto studenej  fermentácii si víno zachovává mimoriadne aromatické vlastnosti.
(Vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac info tu:
Súhlasím